ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Kızılkaya mehmet.kizilkaya@amasya.edu.tr 0
Dr. Öğr. Üyesi Mürsel Kahveci mursel.kahveci@amasya.edu.tr 0
Dr. Öğr. Üyesi Osman Özgür Kılınç oozgur.kilinc@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Aslı Aydınlı asli.aydinli@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. İsmail Can Durak sadik.durak@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Muhammed Musab Korkut muhammed.korkut@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Oğuzhan Hünük oguzhan.hunuk@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Sadık Osmantevfik sadik.osmantevfik@amasya.edu.tr 0
BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Ahmet Gökyar ahmet.gokyar@amasya.edu.tr
Doç. Dr. Faruk Tonga faruk.tonga@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Semih Akar semih.akar@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Caner Gürkan caner.gurkan@amasya.edu.tr 0
ÇOCUK CERRAHİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Emrullah Cesur emrullah.cesur@amasya.edu.tr
GENEL CERRAHİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Arife Polat Düzgün arife.duzgun@amasya.edu.tr 0
Prof. Dr. Cafer Polat cafer.polat@amasya.edu.tr 1907
Dr. Öğr. Üyesi Sezai Kantar sezai.kantar@amasya.edu.tr 0
Dr. Öğr. Üyesi Suat Evirgen suat.evirgen@amasya.edu.tr 0
Dr. Öğr. Üyesi Volkan Taşova volkan.tasova@amasya.edu.tr 0
GÖĞÜS CERRAHİSİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Evren Eren evren.eren@amasya.edu.tr 0
GÖZ HASTALIKLARI ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Nihat Aydın nihat.aydin@amasya.edu.tr 0
Dr. Öğr. Üyesi Orhan Altunkaya orhan.altunkaya@amasya.edu.tr 0
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Osman Fadil Kara osman.kara@amasya.edu.tr 2572
Arş. Gör. Sami Oğuz sami.oguz@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Zehra Dilara Arslan zehra.uyuk@amasya.edu.tr 0
KALP VE DAMAR CERRAHİSİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Ercan Kahraman ercan.kahraman@amasya.edu.tr 1820
KULAK, BURUN, BOĞAZ HASTALIKLARI ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Üzeyir Gök uzayir.gok@amasya.edu.tr
Doç. Dr. Mehmet Mustafa Erdoğan mehmet.erdogan@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Sinan Seyhan sinan.seyhan@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Methiye Ceren Sönmez methiye.sonmez@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Raşit Hoşgel rasit.hosgel@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Tarkan Şen tarkan.sen@amasya.edu.tr 0
ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Emre Çalışal emre.calisal@amasya.edu.tr 0
Doç. Dr. Hicabi Sezgin hicabi.sezgin@amasya.edu.tr 0
Doç. Dr. Selami Karadeniz selami.karadeniz@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Özkan Öztürk ozkan.ozturk@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Mehmet Umut Özbay mehmet.ozbay@amasya.edu.tr 0
Arş. Gör. Ufuk Özkan ufuk.ozkan@amasya.edu.tr 0
TIBBİ PATOLOJİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Ayşe Zühal Yumbul ayse.yumbul@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Fatma Zeynep Kırlangıç fatma.ozen@amasya.edu.tr
Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Canik Yaşar hayriye.canik@amasya.edu.tr 0
ÜROLOJİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Adem Yaşar adem.yasar@amasya.edu.tr 0