ANATOMİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Nihal Gürlek Çelik nihal.celik@amasya.edu.tr
BİYOİSTATİSTİK ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Mehmet Topal mehmet.topal@amasya.edu.tr
Doç. Dr. Şirin Çetin sirin.cetin@amasya.edu.tr
FİZYOLOJİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Duygu Tozcu duygu.tozcu@amasya.edu.tr 2299
HİSTOLOJİ VE EMBRİYOLOJİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Uğur Akman ahmet.akman@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Deniz İrem Bulut deniz.bulut@amasya.edu.tr
TIBBİ BİYOKİMYA ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Hatice Dörtok Demir hatice.demir@amasya.edu.tr 2343
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Gül mehmetali.gul@amasya.edu.tr
Arş. Gör. Ezgi Akan ezgi.akan@amasya.edu.tr
TIBBİ BİYOLOJİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Doç. Dr. Akın Tekcan akin.tekcan@amasya.edu.tr 2541
TIBBİ MİKROBİYOLOJİ ANABİLİMDALI
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Prof. Dr. Meryem Çetin meryem.cetin@amasya.edu.tr
Doç. Dr. Fikriye Milletli Sezgin fikriye.sezgin@amasya.edu.tr